Już wkrótce...

PARTNERZY

ATM S.A.
ATM S.A. jest polską spółką giełdową (GPW: ATM) od 1991 roku działającą na rynku rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu, która obecnie jest największym w Polsce i istotnym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem centrów danych. Pod marką Atman firma świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własne sieci światłowodowe i trzy centra danych, mające łącznie 13 600 m² powierzchni technicznej najwyższej jakości.
Grupa Interia
Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 16 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.
Grupa Interia Sp. z o.o. sp.k. jest częścią międzynarodowego holdingu mediowego Bauer Media Group, prowadzącego działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym.
Należący do spółki portal internetowy www.interia.pl udostępnia internautom bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.
W skład Grupy Interia wchodzą także serwisy tematyczne, które gromadzą i integrują użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach. Są to m.in.: Styl.pl, Deccoria.pl, MaxModels.pl, Smaker.pl, PCFormat.pl czy NowaHistoria.Interia.pl.
Do Grupy Intera.pl należą także MOBIem, Grupa eBroker, Rankomat.pl oraz Okazjum.
SKYLINE TELEINFO
Europejski Komitet Normalizacyjny Elektrotechniki (CENELEC) jest odpowiedzialny za tworzenie norm europejskich (normy EN) w zakresie elektrotechniki. Pojęcie elektrotechniki należy rozumieć bardzo szeroko albowiem obejmuje wszystkie dziedziny techniki, które wyrosły z dawnej branży elektrotechnicznej. W zakresie zadań CENELEC mieści się również normalizacja branży data center.Obecnie opracowanych jest 8 norm w tym zakresie, w przygotowaniu znajduje się jeszcze 6 zeszytów dot. utrzymania i efektywności energetycznej.
CENELEC odpowiada także za współpracę międzynarodową z IEC (International ElectrotechnicalCommisssion), która stanowi agendę ISO wyspecjalizowaną w zakresie elektrotechniki.
CENELEC jest organizacją non-profit i posiada status Europejskiej Organizacji Normalizacyjnej działającej na rzecz Komisji Europejskiej (EU Commission). CENELEC działa od 1973 roku w wyniku połączenia poprzednich komisji normalizacyjnych (CENELCOM i CENEL). Siedziba CENELEC mieści się w Brukseli.
SPONSORZY
 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
PATRONI MEDIALNI


FUNDATORZY NAGRÓD
ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress