Partnerzy

Atende

Atende S.A. jest jedną z wiodących firm informatycznych w Polsce, notowaną na GPW od 2012 r. Od ponad 25 lat realizuje zaawansowane technologicznie projekty IT. Firma specjalizuje się w integracji infrastruktury informatycznej (m.in. sieci, systemy obliczeniowe, centra danych, bezpieczeństwo), a także w usługach (m.in. projektowanie i doradztwo informatyczne, utrzymanie i serwisowanie systemów, rozwiązania oparte o technologię blockchain, outsourcing IT, Cloud Computing). Atende to także grupa kapitałowa, w skład której wchodzi siedem spółek zależnych.  Oferują one własne rozwiązania w zakresie oprogramowania i usług IT. Ich obszary specjalizacji obejmują m.in. innowacyjne oprogramowanie do dystrybucji treści multimedialnych, inteligentne opomiarowanie sieci energetycznych i systemy cyberbezpieczeństwa (Atende Software), system operacyjny czasu rzeczywistego i oprogramowanie powiązane dla systemów wbudowanych (Phoenix Systems), projektowanie układów elektronicznych (OmniChip), rozwiązania informatyczne dla sektora opieki zdrowotnej (Atende Medica), nowoczesne usługi zdalnego utrzymania systemów IT (TrustIT), tworzenie dedykowanego oprogramowania (Codeshine) oraz usługi konsultingowe i programistyczne (A2 Customer Care).

Więcej informacji pod adresem www.atende.pl.

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Schneider Electric

Celem Schneider Electric jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne
rozwiązania i zrównoważony rozwój. Wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych jest podstawowym prawem każdego człowieka. Nasze pokolenie doświadcza rewolucji przemysłowej oraz ogromnych zmian w sektorze energetycznym, których katalizatorem jest przyspieszona cyfryzacja. Naszą misją jest bycie cyfrowym partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

D+H Polska

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel D+H Mechatronic AG. Obecnie jesteśmy największą zagraniczną spółką w grupie. Posiadamy oddziały handlowe we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Białymstoku oraz w Lublinie. Dobrze rozwinięta struktura w kraju i przynależność do globalnej grupy z ponad 50-letnią historią przekłada się na stabilność spółki D+H Polska, jej wiarygodność jako partnera handlowego, ustandaryzowane procesy i najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Od 2012 r. firma działa w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008.
Oferta D+H Polska obejmuje systemy oddymiania, systemy napędów, naturalnej wentylacji, wentylacji pożarowej, zamknięć ppoż. oraz systemy sygnalizacji pożarowej. Urządzenia i produkty, które wchodzą w skład poszczególnych systemów odznaczają się najwyższą jakością – są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami ppoż., posiadają certyfikaty CNBOP. Nasza działalność nie ogranicza się jednak do samej sprzedaży. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu przez dobór i dostawę urządzeń aż po ich instalację i uruchomienie systemu.