Partnerzy

SOCOMEC

SOCOMEC powstał w 1922 roku. Firma ma trzy dywizje biznesowe: aparatury łączeniowej niskiego napięcia i efektywności energetycznej (Power Switching and Monitoring), zasilania bezprzerwowego (Critical Power) i serwisu (Expert Services).
Produkty firmy są obecne na rynku polskim od 1997 roku. Oddział w Polsce (SOCOMEC Polska sp. z o.o.) został otwarty pod koniec 2011 roku. Na rynek polski dostarczamy produkty wszystkich dywizji biznesowych oraz świadczymy usługi serwisowe systemów zasilania gwarantowanego. W procesach inwestycyjnych uczestniczymy od etapu projektu, poprzez realizację i uruchomienie, a następnie opiekę serwisową.

Netserve

Spółka Netserve istnieje od 2010r.
Ludzie tworzący nasz zespół posiadają nawet dwudziestoletnie doświadczenie z rynku IT i centrum danych. Infrastruktura IT to nasz praca a przede wszystkim pasja.
Stworzyliśmy usługę rewitalizacji serwerowni, która polega na uporządkowaniu, częściowej wymianie i przemyślanym uzupełnieniu infrastruktury fizycznej. Zachęceni kolejnymi sukcesami i bogatsi o nowe doświadczenia rozszerzyliśmy tę usługę z serwerowni na całą siedzibę klienta, tworząc usługę rewitalizacji infrastruktury IT. Budujemy i rewitalizujemy systemy okablowania strukturalnego, instalacje elektryczne, CCTV, SSWin, KD w skomplikowanych obiektach przemysłowych i biurowych. budujemy i rewitalizujemy serwerownie, w tym systemy klimatyzacji, zasilania awaryjnego, systemy monitoringu parametrów środowiskowych, parametrów zasilania, kontroli dostępu.
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.netserve.pl

Enel X

Enel X to globalna firma o silnych korzeniach w dziedzinie energii i otwartej strategii nastawionej na cyfryzację, zrównoważony rozwój i innowacje.
W Polsce Enel X działa od roku 2017. Od początku prężnie przyczynia się do zwiększanie świadomości Polskich klientów w zakresie programów Demand Side Response (DSR) – interwencyjnej redukcji zapotrzebowania w sytuacjach krytycznych deficytów mocy.
Usługi DSR wchodzą w kolejny etap – od 2021 roku odbiorcy mogą uczestniczyć w rynku mocy i uzyskiwać wyższe wynagrodzenie na prostszych zasadach. Enel X Polska uzyskał 70% kontraktów DSR na rynku mocy na lata 2021-2024 i może zaoferować odbiorcom wieloletnie kontrakty na atrakcyjnych zasadach.

Corning

Opierając się na ponad 160 lat wiedzy o materiałach i inżynierii procesowej, firma Corning kreuje i wytwarza przełomowe produkty, które znajdując zastosowanie w zaawansowanych technicznie urządzeniach, rozwiązaniach telekomunikacyjnych, w sferze nauki, przyczyniają się do wzrostu komfortu życia i codziennej pracy.
Corning Optical Communications Polska, część segmentu telekomunikacyjnego firmy Corning, jest wiodącym producentem rozwiązań światłowodowych systemów łączności dla systemów głosowych, danych i aplikacji sieciowych wideo na całym świecie. Oferujemy najszerszy asortyment rozwiązań światłowodowych i miedzianych produktów end-to-end dla sieci klientów telekomunikacyjnych.
Ponadto Corning oferuje pełen zakres pasywnych rozwiązań optycznych dla zróżnicowanych aplikacji Fibre-to-the-Home (FTTH), Data Centers, LAN/WAN. Na przestrzeni lat, jako producent włożyliśmy wiele wysiłku we wdrażanie innowacji (plug and play, produkty prekonektoryzowane), co jest branżowym wyróżnikiem. Jesteśmy jednym z niewielu dostawców zapewniających pełną gamę usług dla projektów FTTH.
Na przestrzeni ostatnich lat rozwijamy się dla Państwa otwierając nowe lokacje oraz zwiększając moce produkcyjne istniejących zakładów.
Jednocześnie, wychodząc naprzeciwko oczekiwanie rynkowym co do zakresu portfolio, dokonując połączenia z firmą 3M- CMD (Communication market division), reagujemy na zapotrzebowania rynku okablowania strukturalnego- czyli osprzętu bazującego na okablowaniu miedzianym.
Corning- producent rozwiązania EDGE8 .
Edge 8 jest pierwszym wprowadzonym w przemyśle, modularnym,
pre-terminowanym systemem okablowania optycznego, który charakteryzuje się wykorzystaniem modelu 8- włóknowego. Rozwiązanie EDGE8, w oparciu o zastosowanie 8 włókien, umożliwiają łatwe dopasowanie liczby włókien w szkielecie sieci centrów danych oraz sieci SAN przy zastosowaniu obowiązujących standardów oraz jest przygotowane do wsparcia nadchodzących wielkimi krokami zwielokrotnionych standardów prędkości sieci (40G, 100G, 400G). Jako rozwiązanie na czas teraźniejszy oraz produkt przyszłości, EDGE8 oferuje podniesienie jakości infrastruktury okablowania oraz jej przygotowanie na kolejne wyzwania.
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej
http://www.corning.com/opcomm/emea/en/index.aspx